صفحه اصلی / اخبار / آیا قاچاقچی هفت کیلوگرم هروئین به مونترال واقعا فریب خورده بود؟

آیا قاچاقچی هفت کیلوگرم هروئین به مونترال واقعا فریب خورده بود؟

behzad-azizi

مونترال- نظر سرنا نارینسینگ در مورد دوست پسرش  با ادامه بازجویی به دلیل پیدا شدن 7 کیلوگرم هروئین در چمدان های متعلق به او توسط ماموران فرودگاه بین المللی پیر الیوت ترودو در مونترال، تغییر کرد. وی می گوید که توسط دوست پسرش فریب خورده و از وجود مواد مخدر در چمدان هایش بی اطلاع بود.

زن 28 ساله ساکن ونکوور که خود را پرستار بچه معرفی می کرد، جولای 2015 پس از اینکه ماموران آژانس خدمات مرزی کانادا در چمدان های او مقدار 7.7 کیلوگرم ماده مخدر جاسازی شده را پیدا کردند، بازداشت شد. محاکمه نارینسینگ از هفته قبل در مونترال آغاز شده است.

هفته نخست محاکمه با نمایش فیلم ویدیویی از مراحل بازجویی از نارینسینگ برای هیئت منصفه به پایان رسید. متهم در حین بازجویی اعتراف کرد که پس از یک سال رابطه اینترنتی با مردی به نام عبدالله در رواندا، عاشق او شد و برای ملاقات با او به کیگالی پرواز کرد. نارینسینگ گفت که قبل از بازداشت به عنوان پرستار بچه و نظافتچی کار می کرد و سالی 30 هزار دلار درآمد داشت. اما 20 هزار دلار هم بدهکار بود. نارینسینگ در طول بازجویی اصرار داشت که خلافی مرتکب نشده. وی هنگامی که از دهان بازجو شنید که در صورت پیدا نشدن اثر انگشت اش بر روی بسته های هروئین، ادعای بی اطلاع بودن از وجود مواد مخدر را باور می کند، خوشحال شد و با اطمینان گفت: قسم می خورم که اثر انگشت مرا پیدا نخواهید کرد.

هیئت منصفه در آغاز محاکمه از وکیل مدافع شنید که پلیس اثر انگشت متهم را روی بسته ها و حتی روی قسمت دستکاری شده چمدان پیدا نکرد.

نارینسینگ در حین بازجویی گفت هنگامی که برای پرداخت صورتحساب هتل به رسپشن رفته بود، عبدالله با چمدان هایش در اتاق باقی ماند. وقتی به اتاق برگشت، عبدالله بر چمدان ها قفل زده و کلیدها را به او تحویل داد. او به نارینسینگ گفت که به علت احتمال دزدیده شدن محتویات چمدان ها در فرودگاه کیگالی، به آنها قفل زده بود.

متهم به افسر پلیس گفت که عبدالله قبل از ترک کیگالی درباره دوستی که در ونکوور دارد با او صحبت کرده و گفت که سرنا بعد از بازگشت به کانادا با این دوست ملاقات خواهد کرد.

سرنا نارینسینگ، با اتهام  وارد کردن هروئین به کانادا با هدف قاچاق آن محاکمه می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *