صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / آیا فیلم سینمایی دیو و دلبر 2 ساخته می شود؟

آیا فیلم سینمایی دیو و دلبر 2 ساخته می شود؟

behzad-azizi

اینک مدت ها می شود، که استودیوی فیلمسازی دیسنی دست به ساخت محصولات بلند سینمایی از آثار کلاسیک پویانمایی/ انیمیشن خود زده است. آخرین نمونه  از این دست دیو و دلبر/ Beauty and the Beast از جمله با شرکت اما واتسون بود، که با استقبال بسیار گسترده ای هم روبرو شد. کمااینکه به پرفروش ترین فیلم موزیکال در تاریخ سینمای انگلستان تبدیل گردید.

اینک این پرسش مطرح می باشد که وقتی چنین کاری در مورد تمامی آثار عملی شود، آیا امکان دارد این استودیو دست به ساختن بخش دوم آنها هم بزنند؟ آرزو و پاسخ اما واتسون به چنین اقدامی درباره فیلم مورد اشاره مثبت است. کمااینکه می گوید: خیلی دوست دارم، چنین شود. زیرا همواره فکر کرده ام بل (شخصیت اصلی زن داستان که خود اما واتسون در فیلم دیو و دلبر در نقش او بازی کرده) آموزگار خواهد شد. همچنین ضمن اداره کتابخانه قلعه محل سکونتش، در آن را به روی اهالی روستا خواهد گشود.  

البته در چنین صورتی احتمالا عنوان فیلم هم به دلبر و شاهزاده تغییر خواهد کرد. بی تردید شگفت آور نخواهد بود، که استودیوی نامبرده نیز به ویژه با توجه به موفقیت چشمگیر فیلم دیو و دلبر دست به تولید بخش دوم آن بزند.  

Ata Tamjidi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *