Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / آیا سوپرمارکت خیریه در تورنتو موفق خواهد شد؟!

آیا سوپرمارکت خیریه در تورنتو موفق خواهد شد؟!

تورنتو- همانطور که در خبرهای هفته گذشته آمد، اولین خوار و بار فروشی خیریه در تورنتو راه اندازی شد. شما می توانید مایحتاج خود را از فروشگاه Pay It Forward خریداری کرده و بابت آن هر چه در کَرَم تان است را بپردازید.

جاگر گوردون، سرآشپز و مالک این فروشگاه به موفقیت آمیز بودن آن امیدوار است. تفاوت این فروشگاه با سوپرمارکت های دیگر این است که از مشتریان خواسته می شود که فقط در حد نیاز خود جنس بردارند و مبلغی که در وسع شان است را بابت آن بپردازند. او هدف از این کار را جلوگیری از اسراف مواد غذایی و تامین غذای اقشار فقیر و کم درآمد جامعه اعلام کرده است. اما مشکل این فروشگاه این است که حتما فرد یا افرادی برای سوء استفاده از فرصت تلاش خواهند کرد.

برای مراجعه کنندگان به فروشگاه محدودیت هایی درنظر گرفته شده است. برای مثال این افراد فقط معادل یک روز غذای خانواده می توانند جنس بردارند. یا می توانند هر دو هفته یک بار یک بسته حاوی مواد غذایی بسته بندی شده را به همراه چند دستور تهیه غذا دریافت نمایند. مواد غذایی عرضه شده در این فروشگاه، از سوی افراد خیر تامین می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *