صفحه اصلی / اخبار / آیا خیابان های دان تاون تورنتو گنجایش دوچرخه های باری را دارند؟

آیا خیابان های دان تاون تورنتو گنجایش دوچرخه های باری را دارند؟

تورنتو- اگر این سوال را از گروه های حامی محیط زیست بپرسید، به آن پاسخ مثبت می دهند. آنها معتقدند که مسوولین شهری همزمان با توسعه خطوط مخصوص دوچرخه، بایستی زمینه را برای فعالیت هرچه بیشتر پیک هایی که با دوچرخه باری سفارشات را به مقصد می رسانند، فراهم نمایند.

نیتیا ویجایاکومار، مشاور ارشد Pembina Institute که با این پیشنهاد موافق است، می گوید که مسوولین شهری بایستی توجه داشته باشند که به جز انسان، بار و کالا را نیز می توان با دوچرخه جابجا کرد. او یکی از تهیه کنندگان گزارش در مورد فعالیت دوچرخه های باری در تورنتو و  توسعه آن می باشد.

هم اکنون، ده ها شرکت خدمات پیک دوچرخه ای را در تورنتو ارائه می کنند. اما اکثر آنها ناوگان کوچکی از دوچرخه های باری را در اختیار دارند و تنها قادر به حمل بسته های کوچک می باشند. ضمن اینکه اکثرا تنها در محدوده شلوغ دان تاون کار می کنند. Drop Distribution یکی از این شرکت ها می باشد.

یکی از توصیه های ارائه شده از سوی Pembina، افزوده شدن بند جدید به قانون Highway Traffic Act برای مجاز اعلام کردن تردد دوچرخه های باری الکتریکی به وزن بالای 120 کیلوگرم می باشد، تا شرکت هایی مانند DHL، UPS و Canada Post  بتوانند از دوچرخه های باری الکتریکی بزرگتر استفاده کرده و آنها را جایگزین ون های فعلی نمایند.

Ata Tamjidi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *