صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / آواز خوانی جنجالی آدام سندلر در ایستگاه متروی نیویورک

آواز خوانی جنجالی آدام سندلر در ایستگاه متروی نیویورک

Razi-Clinic

سال 2017 به نظر می‌رسد که که برای آدام سندلر حقیقتا سال خوبی بوده باشد. او که نقش‌هایی به یاد ماندنی در فیلم‌هایی نظیر 50 First Dates (آن 50 قرار اول)، Click و Spanglish را در کارنامه‌ هنری خود دارد، چند سالیست حرکت رو به پایینی را آغاز کرده است. بسیاری از منتقدین، انتخاب‌های اشتباه را دلیل این وضعیت می‌دانند. انتخاب‌هایی که او را به سوی حضور در فیلم‌هایی بسیار سطح پایین چون Pixels و The Ridiculous 6 (شش مرد مسخره) بردند. هر دو فیلم‌های مذکور البته در سایت معتبر Rotten Tomatoes، به میزان متعالی صفر امتیاز دست پیدا کردند!

اما ناگهان در سال گذشته، خیل نقدهای مثبت و حتی برخی گمانه‌زنی‌ها برای جوایز سینمایی به سوی او سرازیر شد. دلیل این واکنش مثبت، نقش‌آفرینی او در فیلم The Meyerowitz Stories ساخته‌ نوآ بامبَک بود. حالا نیز با معامله‌ ویژه‌ای که او با Netflix کرده، به نظر می‌رسد کار قابل‌ توجه دیگری نیز در نظر دارد که در آن با کریس راک همبازی خواهد بود.

اما دقیقا همان جایی که همه برنامه‌ها دارند به دلخواه او جلو می‌روند، این بازیگر دوباره کاری کرده که اعتبار او را زیر سوال برده است. روز چهارشنبه، سایت خبری TMZ از آقای سندلر فیلمی گرفته که او را نشان می‌دهد که در هیبت خوانندگان دوره‌گرد، در ایستگاه مترویی در نیویورک برای رهگذران آواز می‌خواند. متن آوازهای او البته رکیک است و قابل انتشار نمی‌باشد، اما مضمون آنها فردی را به تصویر می‌کشد که وارد اتاق والدینش شده و آنها را لخت می‌بیند!

اما گزارشگر TMZ می‌گوید که با 340 میلیون دلار در حساب بانکی آقای سندلر، نیازی نیست نگران او باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *