اخباراخبار کانادا

آمار افزایش طلاق در کانادا 

کانادا- Global News: جولیا و همسرش پس از ماه ها تفکر درباره زندگی مشترک شان و سبک و سنگین کردن طلاق، بالاخره 1 ماه مه از یکدیگر جدا شدند. جولیای 40 ساله ساکن اتاوا در گفتگو با خبرنگار Global News گفت که همسر سابقش قبل از پاندمی، به حفظ زندگی زناشویی شان فکر می کرد، اما استرس ناشی از پاندمی، بخصوص که هر دوی آنها در مشاغل ضروری خدمت کرده و مجبور بودند به سه فرزندشان در خانه آموزش بدهند، باعث شد زندگی مشترک 16 ساله آنها به پایان برسد. 

جولیا (اسم مستعار) می گوید: پاندمی آنچه انتظارش می رفت را تسریع کرد! 

چندین وکیل خانواده در گفتگو با خبرنگار Global News از افزایش قابل توجه درخواست های طلاق طی چند ماه گذشته خبر داند. این در حالیست که به دلیل تعطیل بودن دادگاه ها، طی مراحل حقوقی طلاق نیز چالش برانگیز شده است. 

لیزا بخشی، وکیل متخصص در امور خانواده، مستقر در میسی ساگا می گوید نه تنها طی دو ماه گذشته شاهد افزایش موارد طلاق بوده، بلکه تعداد تماس های تلفنی برای دریافت اطلاعات در مورد فرایند طلاق نیز بیشتر شده است. 

قرنطینه خانگی چند ماه گذشته، تنش و اختلاف بین زوج هایی که قبل از پاندمی نیز رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند را تشدید کرده است. مشکلات مالی و تاثیرات روحی و روانی پاندمی به اختلافات دامن زده است.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید