اخباراخبار کانادا

آلوده شدن ده ها ساختمان دولتی در تورنتو و دیگر شهرهای انتاریو به ساس

تورنتو- CBC News: در پی مشاهده شدن ساس (bedgug) در 31 ساختمان دولت فدرال در اتاوا، تورنتو، همیلتون و واترلو طی سال گذشته، دولت فدرال به دنبال استخدام چندین پیمانکار برای بازرسی و  مهار آفت در ساختمان های متعلق به خود می باشد. 

شرکت های منتخب فعال در زمینه کنترل آفت یا pest control، مسوولیت بازرسی و در صورت نیاز پاکسازی ساختمان ها، اتومبیل های کارکنان و منازل ایشان در شعاع 50 کیلومتری ساختمان متعلق به فدرال را به عهده خواهند داشت. این شرکت ها از طریق مناقصه دولتی انتخاب خواهند شد. شهرهای تورنتو، میسی ساگا، همیلتون، کیچنر، لندن، ویندزور و سادبوری در قراردادهای پیمانکاری گنجانده شده اند. 

ساختمان شماره 4900  خیابان یانگ تورنتو (واقع در شمال تقاطع یانگ و شپرد) یکی از ساختمان هایی است که به ساس آلوده شد. با اینکه این ساختمان از ساس پاکسازی شد، اما آماندا دوگارت، یکی از کارکنان این مرکز نگران بازگشت ساس ها و بالطبع انتقال آنها از محل کار به آپارتمانش می باشد. دوگارت می گوید: من 300 همسایه دارم. طبیعی است که نگران شان باشم. 

لازم به ذکر است که اکثر ساختمان های آلوده به ساس در اتاوا قرار دارند. در واقع 25 ساختمان در اتاوا، 3 ساختمان در تورنتو، دو ساختمان در همیلتون و یک ساختمان در واترلو، با مشکل آلودگی دست به گریبان بودند. 

مشکل ساس تنها به ساختمان های دولت فدرال در انتاریو محدود نمی باشد. چندین ساختمان دولتی در گاتینو و مونترال (کبک) و همچنین وینیپگ با معضل مشابه روبرو می باشند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0