فرهنگ و هنرموزیک

آلبوم متفاوت التون جان در راه است

 

التون جان یکی از تاثیرگذارترین چهره های صنعت موسیقی است و فروش بالای 31 آلبوم او در طی 6 دهه پیاپی فعالیت، این اثرگذاری را تایید می کند.

اما آلبوم بعدی این خواننده پر کار که ظاهرا به این زودی ها هم قصد ندارد از کار دست بکشد چه می تواند باشد؟ به نظر می رسد باید منتظر اثر متفاوتی از خواننده 74 ساله باشیم. 

با شروع ماه سپتامبر، التون جان در اینستاگرام از کاور آالبوم جدید خود با عنوان The Lockdown Sessions رونمایی کرد؛ آلبومی که فهرستی از نام های خوانندگان محبوب دیگری مانند دوا لیپا، مایلی سایرس، لیل ناس ایکس، نیکی میناژ و استیوی واندر نیز در آن دیده می شود. همان طور که از عنوان آلبوم مشخص است، تمامی آهنگ های آن در دوران خانه نشینی و لاک داون ناشی از پاندمی ضبط شده و بسیاری از قطعات حاصل همکاری از راه دور این هنرمندان است. التون جان درباره آلبوم جدید خود گفت: بعضی از جلسات ضبط در دوران شدیدترین محدودیت های سلامت انجام شد. ما در حالی با هم کار می کردیم که هر کدام در خانه خود پشت اسکرین سیستم خود نشسته بودیم.

جان همچنین همکاری خود با هنرمندان مختلف از سبک های مختلف موسیقی رپ و پاپ را باعث ایجاد تنوعی فوق العاده در این آلبوم دانست و در اینستاگرام نوشت: آهنگ های این آلبوم با هر آهنگی که تا حالا منتشر کرده ام متفاوت است. این آلبوم من را از منطقه امن خود بیرون کشاند و وارد دنیای کاملا جدیدی از موسیقی کرد. 

البته کار دیگری که به زودی از التون جان شاهد خواهیم بود از سر گیری تور دور دنیای Farewell Yellow Brick Road است که اگر به خاطر داشته باشید اوایل سال 2020 با بروز پاندمی متوقف شده بود. در حالی که التون جان از وقفه پیش آمده برای ضبط آلبوم استفاده کرد، حالا با کم شدن محدودیت ها قصد دارد تور نیمه رها شده خود را، که آخرین تور دور دنیای او خواهد بود، به پایان برساند. بر این اساس، برنامه های مربوط به اروپا در ماه های باقیمانده از سال جاری و کنسرت های آمریکای شمالی در سال 2022 و اوایل 2023 برگزار خواهد شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست