صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / آغاز کمپین سیصد ستاره هالیوود در حمایت از قربانیان آزار جنسی

آغاز کمپین سیصد ستاره هالیوود در حمایت از قربانیان آزار جنسی

سیصد ستاره و شخصیت طراز اول هالیوود، از جمله شوندا رایمز، ریس ویترسپون، اشلی جود، امریکا فررا، ناتالی پورتمن، اما استون، کری واشنگتن، جیل سولووی، دانا لانگلی و دیگران، کمپینی برای مبارزه با آزار و سوء استفاده جنسی در محل کار به راه انداخته اند.

این کمپین که Time’s Up نامیده شده، شامل راه اندازی صندوقی برای تامین هزینه حقوقی طرح شکایت از سوی زنان قربانی آزار جنسی در محل کار، حمایت از ایده 50/50 by 2020 یعنی تساوی و برابر جنسیتی در استودیوهای هالیوودی و آژانس های استعداد یابی و غیره می باشد.

با اینکه کمپین Time’s Up رهبر واحدی ندارد، اما از چندین کمیته مختلف تشکیل شده و در صدر هر کمیته، شخصیت های مشهوری چون ریس ویترسپون و شوندا رایمز قرار داده شده اند.

کمپین حمایت مالی از قربانیان آزار جنسی، حسابی در GoFundMe   افتتاح کرده است. تا به این لحظه بسیاری از شخصیت های مشهور عالم سرگرمی سازی، از گوئینت پالترو و جنیفر انیستون گرفته تا فلیسیتی هافمن، مگان الیسون، کیت هادسون، وایولا دیویس، آلیسیا ویکاندر، تیلور سوئیفت و جسیکا چستن به آن کمک مالی کرده اند.

Time’s Up در پاسخ به اتهامات آزار و سوء استفاده جنسی در هالیوود به راه افتاده است، اما به آن محدود نمی شود، بلکه زنان شاغل در بخش های مختلف، حتی زنان خانه دار قربانی خشونت خانگی را در بر می گیرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *