اخباراخبار کانادا

آغاز محاکمه مادر سنگدل به اتهام شکنجه و قتل دختر پنج ساله اش

 

 

ادمونتون- به گزارش کندین پرس: خواهر و برادر شالاینا آرکاند، هنگامی که کودک 5 ساله به دلیل وارد شدن ضربه سخت به سرش مصدوم شد، در اتاق دیگر خواب بودند. متاسفانه شالاینا در بیمارستان درگذشت. 

محاکمه لورن لافلچ، مادر شالاینا، از دوشنبه 16 نوامبر در ادمونتون آغاز شده است. نامبرده اتهام قتل غیرعمد را نپذیرفته و بنابراین محاکمه دو هفته ای او آغاز شده است. وی متهم به حمله خشونت آمیز با اسلحه سرد، از جمله کمربند و کفگیر است. 

 قاضی آوریل انگلیس، در اولین جلسه دادگاه شهادت خواهر و برادر شالاینا را از طریق ارتباط ویدیویی شنید. 

همچنین فیلم ویدیویی گفتگوی برادر در آن هنگام 4 ساله شالاینا با مددکار سازمان حمایت از کودکان، پخش شد. برادر شالاینا گفت، همه در خانه شان با کمربند کتک می خوردند، اما شالاینا بیشتر از آنها کتک می خورد.  پسرک گفت که او و خواهرش هم شالاینا را با کمربند می زدند، چون هر شب گریه می کرد! 

 

 

بر اساس مدارک ارائه شده به دادگاه، لافلچ، حدود نیمه شب 12 اکتبر 2015، با  پلیس تماس گرفت و مدعی شد که دخترش نفس می کشد ولی به هوش نیست. 

کالبدشکافی، علت مرگ شالاینا را ضربه مغزی در اثر برخورد شیء سخت تشخیص داد. به این ترتیب لافلچ 29 ساله بازداشت شد. 

در یک فیلم ویدیویی دیگر از گفتگوی خواهر 10 ساله شالاینا با مددکار سازمان حمایت از کودکان، وی گفت که شب واقعه مادرش او را از خواب بیدار کرد تا به او در حمام کردن شالاینای بیهوش کمک کند و سپس با 911 تماس گرفت. 

 خواهر هم اکنون 16 ساله قربانی، در حین ارتباط ویدیویی با قاضی گفت که آمادگی روحی شنیدن باقی گفتگویش با مددکار را ندارد. 

محاکمه لافلچ در ادمونتون ادامه دارد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست