اخباراخبار کانادا

آغاز محاکمه دو مامور پلیس فرانسه به اتهام تجاوز به توریست کانادایی

\پاریس- محاکمه دو مامور پلیس فرانسه به اتهام تجاوز گروهی به یک توریست کانادایی در پاریس آغاز شده است. دو مامور پلیس که هر دو عضو واحد مبارزه با باندهای خلاف می باشند، متهم اند که 5 سال قبل، زن 36 ساله کانادایی را در مقر پلیس واقع در شماره 36 Quai des Orfevres مورد تجاوز قرار دادند. آنها اتهامات وارده را رد کرده و ادعا می کنند که شاکی با میل و رضایت خود با آنها رابطه جنسی داشت.

شاکی که امیلی اسپانتون نام دارد، در اولین جلسه محاکمه در سالن دادگاه حضور داشت. او مدعی است که در آوریل 2014 در یک بار ایرلندی با تعدادی از ماموران پلیس آشنا شد و پس از صرف چند گیلاس مشروب، از او دعوت شد تا از مقر تاریخی پلیس دیدن کند. او ادعا می کند که در مقر پلیس به زور به او ویسکی خورانده شد و سپس مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

طبق مدارک ارائه شده در دادگاه، DNA ماموران پلیس بر روی لباس زیر قربانی پیدا شد. کارشناسان همچنین تشخیص دادند که قربانی در هنگام وقوع جرم مست بوده و در ازای هر لیتر خون بین 2.6 تا 3.3 گرم الکل وجود داشت.

با اینکه اسپانتون در ابتدا مدعی شد که 4 مامور پلیس به او تجاوز کردند، اما بعدا تعداد آنها را 3 نفر اعلام کرد. تنها دو مامور پلیس با اتهام رسمی روبرو شدند. قاضی دادگاه بدوی، شکایت را بی اساس و پرونده را مختومه اعلام کرد. اما دادستان درخواست تجدید نظر را در دادگاه عالی به جریان انداخت تا متهمین بار دیگر در برابر قاضی قرار بگیرند. مجازات تجاوز در صورت اثبات جرم، 20 سال زندان می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان