فرهنگ و هنرفیلم و سینما

آغاز فیلمبرداری فیلم مردی از تورنتو از هفته آینده در شهرمان 

 

خبر خوب برای علاقمندان به سینما در تورنتو اینکه فیلمبرداری فیلم جدید کوین هارت و وودی هارلسون، به نام The Man from Toronto رسما از هفته آینده در تورنتو شروع خواهد شد. 

به گزارش Ontario Creates، فیلمبرداری از 13 اکتبر تا 8 دسامبر ادامه خواهد داشت. 

پیرسون فوده، یکی از بازیگران این فیلم هم اکنون در تورنتو دوران قرنطینه دو هفته ای را سپری می کند. فوده با انتشار پیامی در رسانه های اجتماعی از آپارتمان 3 خوابه ای که در آن ساکن است صحبت کرده است. 

او در یکی از پیام های ویدیویی گفت: اینجا هستم تا در فیلمی با حضور کوین هارت و وودی هارلسون بازی کنم. کانادا به من اجازه نداده از مهمان در خانه ام پذیرایی کنم، مگر دست اندرکاران پروژه! 

فیلمبرداری این فیلم قرار بود بهار سال جاری آغاز شود، اما به دلیل پاندمی به تعویق افتاد. مسلما تاخیر ناخواسته در برنامه زمانی به معنای به تعویق افتادن افتادن تاریخ اکران فیلم نیز خواهد بود. 

 

 

بر خلاف باور عمومی این فیلم اقتباس سینمایی از نمایش سال 1926 نیست که  در برادوی به روی صحنه رفت. همچنین فیلم ارتباطی با کمدی انگلیسی به همین نام (محصول 1993) ندارد. در عوض داستان اشتباه گرفته شدن بزرگترین آدم کش جهان با یک نیویورکی بی سر و پا در یکی از آپارتمان های اجاره ای Airbnb را بازگو می کند. 

لازم به ذکر است که کلی کوکو، از ستاره های شوی محبوب تلویزیونی Big Bank Theory نیز جزو بازیگران این فیلم می باشد. 

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست