دنیای مد

آشنایی با شیوه استایل موی فر 

موی فردار مزیت های بیشماری دارد، یکی از آنها این است که راحت حالت می گیرد، شما می توانید با یک سشوار، آنها را صاف کنید و یا با یک ژل به صورت مجعد درآورید. مزیت دیگرش این است که حجم موهایتان از بقیه بیشتر است.

آرایش کردن موی فردار از دیگر موها مشکل تر است و فوت و فن خاص خودش را دارد. در این مطلب با نحوه انجام این کار بیشتر آشنا خواهید شد.

برای حالت دادن موهای فر بلند شما نیاز به سیستم حرارتی، کمی مرطوب کننده و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید. یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد. سپس کمی کرم هیدراته کننده به موها مالیده و با سشوار و در حالت گرم آن فر موها را صاف کنید. با سرعت کم این کار را انجام دهید و از هوا برای کمک گرفتن به بازکنندگی حالت موها استفاده کنید. کارتان را با یک سرم براق کننده به پایان برسانید.

 

 

 

خشک کردن موهایتان با حوله ممنوع است. می خواهید به روند خشک شدن سرعت ببخشید؟ از یک تی شرت کهنه استفاده کنید و با ملایمت، موها را فشار دهید تا آب اضافی شان خارج شود بدون تحریک کردن کوتیکول های موهای فرتان.

برای جلوگیری از وز شدن موها، با یک محصول ضد وز فرهای تان را تحت کنترل نگه دارید. این ژل اسپری، نه تنها تمام مزایای یک ژل را بدون خشکی و سفتی به شما می دهد، بلکه تمام این کارها را فقط با یک بار اسپری انجام می دهد. نتیجه: به شما فرهایی کاملا مشخص، هیدراته، فنری و مقاوم در برابر هوا می دهد.

 توصیه مهم اینکه دست های تان را از موهای تان دور نگه دارید. حلقه کردن موها دور انگشتان تان شاید قشنگ به نظر بیاد اما اگر این کار را ادامه دهید، موهای تان قطعا زیبایی شان را از دست خواهند داد. کلید داشتن فرهایی بدون نقص آن است که  آنها را به حال خودشان بگذارید. 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!