صفحه اصلی / اخبار / آسودگی خیال مصرف کنندگان با صدور گواهی کیفیت برای ماری جوانا

آسودگی خیال مصرف کنندگان با صدور گواهی کیفیت برای ماری جوانا

ونکوور- با قانونی شدن مصرف تفننی ماری جوانا از تابستان سال آینده، مصرف کنندگان آن با گزینه های مختلف روبرو شده و بایستی از میان آنها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. یک سازمان غیر انتفاعی به نام National Institute for Cannabis Health and Education برای تسهیل فرایند انتخاب و احراز اطمینان از عرضه محصولات با کیفیت، گواهی CannabisWise را صادر خواهد کرد. این گواهی پس از انجام آزمایشات کنترل کیفی و ایمنی، برای پرورش دهندگان ماری جوانا صادر خواهد شد.

باریندر راسود، مدیر اجرایی سازمان مورد اشاره می گوید که پس از اطلاع از نگرانی مصرف کنندگان در مورد کیفیت ماری جوانا، اقدام به معرفی گواهی کیفیت کرده است. او می گوید: مردم می خواهند از کیفیت بالای محصولی که در بازار عرضه خواهد شد، مطمئن شوند.

گواهی CannabisWise بر اساس 12 استاندارد کیفی صادر خواهد شد. بیزنس هایی که مایل به دریافت گواهی هستند، می توانند در ازای پرداخت وجه و ارائه مدارک لازم، نزد سازمان ثبت نام نمایند. هزینه دریافت گواهی متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد. بازرسان مجرب و کار آزموده، پس از بازدید از مراکز پرورش ماری جوانا و مطابقت دادن محصول با استانداردهای تعیین شده، گواهی را صادر خواهند کرد. دریافت این گواهی اختیاری است. ولی مسلما اخذ آن به موفقیت بیزنس و جلب نظر خریدار بالقوه کمک خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *