فرهنگ و هنرفیلم و سینما

آزمایش کروناویروس از شان پن پس از کار داوطلبانه با مبتلایان احتمالی 

شان پن، هفته گذشته، پس از کار در سازمان غیرانتفاعی متعلق به خود، تست کرونا داد تا از عدم ابتلایش به ویروس اطمینان حاصل شود. او پس از دادن تست، در حین انجام کارهای خارج از منزل با ماسک و دستکش در لس آنجلس دیده شد. 

بازیگر فیلم های مشهوری چون Mystic River، بنیانگذار سازمان غیرانتفاعی Community Organized Relief Effort است که با نام مختصر CORE نیز شناخت می شود. شان این سازمان را در سال 2010 با هدف کمک به قربانیان زمین لرزه مهیب هاییتی تاسیس کرد. شان هم اکنون با اریک گارستی، شهردار لس آنجلس برای مبارزه با کروناویروس همکاری می کند. 

هدف سازمان، راه اندازی واحدهای تست کروناویروس به صورت drive-in برای انجام رایگان آزمایش می باشد. شهرداری لس آنجلس و اداره آتش نشانی در نیل به این هدف CORE را یاری می کنند. 

شان پن که شخصا در یکی از کیوسک های drive-in کار کرده است، پس از تماس با مبتلایان احتمالی برای احراز اطمینان از سلامتی اش، آزمایش داده است. در فاصله 30 مارچ تا 10 آوریل، سازمان متعلق به این بازیگر هالیوود، بیش از 6500 تست رایگان را انجام داد. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. جسد علی عجمی در دریاچه‌ی شهر هیوستن-آمریکا، مرگ تلخ فعال حقوق بشر ایرانی
  بسیار غم انگیز است که جوانان این کشور فریب دشمن اصلی : شوروی و جانشین هم ژن ان پوتین و احزاب جاسوس انها (توده ای ، فدایی ، کمونیست کارگری ، ….) را می خورند ، به ایدیولوژی مارکسیسم روسی چشم بسته در اثر تبلیغات مزدوران توده ای ، فدایی ، گوادلوپیست ، خلقی سکولار فاشیست ، سوسیالیست مصدقی ، رضا شاه طلب کمونیست سیاه کلیست ، … دل میبندند ، بعد شگفتا که جملگی میروند امریکا (همان امریکایی که رهبران جاسوس توده ای فدایی کمونیست کارگری انرا جهان خوار ! می دانند و هر چه زشتی در هر جای جهان اتفاق می افتد گردن امریکا و اسرائیل و ترکیه می اندازند) . بعد هم اینها را در امریکا و رود ارس و ترکیه و جاهای دیگر می کشند ، غرق میکنند ، ….
  یعنی به مردم ایران ! دوتابعیتی ها ! مهاجرین ! بدین وسیله اخطار می دهند که : شما ایرانیان هیچ کجای جهان از دست ما ملاهای روسی در امان نیستید ، مخصوصا از فردای اشغال سفارت امریکا توسط فدائیان خلق ( به قول امیر اصلانی ، انموقع اقلیت و اکثریت هم نداشت ) و بعد مشتی مزدور تعلیم دیده آخوند فرقه دموکراتی (خوئینیها) ، تروریست های تعلیم دیده در لیبی قذافی ( جلال الدین افغانی ، روحانی ، بستگان و افراد بیت منتظری ، رفیق دوست ) و تعلیم دیدگان روسی در سوریه اسد و مصر ناصر و کوبا( شمس الواعظین ، هاشمی ، ابتکار ، محتشمی پور ، یزدی ،..) و تعلیم دیدگان امام موسی صدری ( چمران ،توسلی ، طباطبایی ، …) ، مشتی نادان ابله و یا جاسوس شوروی و کوبا مثل پیمان ، سحابی ، میثمی ، موسوی ، …..ان پروژه را تکمیل ، بازرگان ، بنی صدر ، امیر انتظام ، نزیه ، سنجابی ، فروهر ها ، مجاهدین را از دولت ساقط و رفسنجانی اخوند تبه کار روسی قدرت طلب شاگرد کیانوری و طبری ( دو جنایت کار روسی کثیف که هیچ مدرک دانشگاهی هم نداشتند ، مثل همین دولت ابادی ! همین دریابندری ! مثل فرخ و بقراط و کشتگر و ملیحه و ….. ) را به قدرت مطلقه بعثی فقاهتی روسی رسانیدند .
  حالا جانشینان او از باند “پرچم” روسی خامنف مسیح چهره پوتین که با ۱۶۸ میلیارد دلار درامد نفت زمان احمدی نژاد سازمان امنیت شبه ک گ ب را در ایران به رهبری یک فدایی تواب به نام عبدالله شهبازی و بازجویانی مثل روح خبیث طبری ( شریعتمداری کیهان ) و سر بازجو فتنه گر پاتریس لومومبا و طراح پروژه های فریب توده ای روسی ، حجاریان ، در خارج از کشور را راه اندازی کردند . وزیر اطلاعات احمدی نژاد که پس از کنار گذاشتن “خلقی ها” ( باند رفسنجانی ـ موسوی ) توسط خامنف از پوتین تاییدیه گرفت ! گفت در خارج ده هزار نیرو دارد ! بیش از ایران . سرداران دهاتی مزدور روسیه مثل قاسم هم تا توانستند سازمانهای تروریستی در سوریه ، عراق و لبنان و یمن و ونزوئلا و ارژانتین (در زمان چپ ها ) و افغانستان درست کردند برای روز مبادا.
  خوب جوانان عزیز!
  با چنین رژیم روسی کشتارگر فاسد تروریست ساز تروریست باز اتمی موشکی ، با این همه نیروی امنیتی ماسک دار ( حتی سلطنت طلب هم درست کرده اند نسخه مارکسیستی روسی !) فقط مجاهد قلابی و لیبرال قلابی ندارند . که الان به نظر میرسد با این دو دانشجوی زندانی نگون بخت دارند نوع مجاهد انرا هم تولید میکنند بفرستند امریکا (توسط تروریست های کرد هم کار ) تا اینها مجاهدین متحد امریکا و لو دهنده اسرار اتمی ملاها به غرب را تکفیر کنند ! و خودشان جای انها را بگیرند ، درست مثل فدایی ها که هم بختیاریست هستند ، هم رضاخانی روسی، هم مشروطه روسی ، هم ملی روسی، هم مصدقی روسی، هم سندیکایی کارگری ، هم کرد ، هم ارمنی ، هم عرب ایرانی ـ روسی ، هم سنی هستند ، هم بعثی اسلامی ، هم سوسیال دموکرات ، هم سکولار ، هم جمهوری خواه ، هم امریکایی ، هم ترامپیست ، هم فمینسیت ، هم فعال حقوق بشر روسی ، هم روزنامه نگار بدون مرز ، هم پزشک بدون مرز ، هم هنرمند ، نویسنده ، مترجم ، …… همه جوره اینها مهره بدلی ساخته ا ند ، تا هر طرف که پیروز شد اینها وارث پیروزی شوند و با یک کودتا دوباره مثل انقلاب ۵۷ ان مهره بدلی خودشان را که در مرکز قدرت قبلا مثل ویروس کرونا رفته قایم شده به کرسی بنشانند .
  اما امریکا و سازمانهای امنیتی اروپایی اهسته اهسته دارند متوجه حضور اینها می شوند چون دارند روی اینها فوکوس می کنند
  آمریکا روسیه را به تشدید جنگ در لیبی و اعزام پیکارجویان سوری متهم کرد
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=205939

Don`t copy text!