اخباراخبار کانادا

آرایشگاه های تورنتو از دوشنبه تعطیل می شوند! 

 

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: به دستور دولت انتاریو، آرایشگاه ها و مراکز ارائه کننده خدمات مراقبت شخصی در تورنتو، از ساعت 12:01 دقیقه بامداد دوشنبه 23 نوامبر تعطیل می شوند. این تصمیم به دلیل افزایش موارد کووید-19، شمار بستری شدگان در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر، صادر شده است. 

داگ فورد، رئیس دولت انتاریو تورنتو و ناحیه پیل را در چهارچوب کدگذاری رنگی مناطق انتاریو، در گروه خاکستری (Lockdown) قرار داده است.  

کریستین الیوت، وزیر بهداشت انتاریو، برخی از مراکز و بیزنس هایی که از دوشنبه تعطیل خواهند شد را اعلام کرد. این اماکن شامل، پاسیوی رستوران ها، خرده فروشی ها، خدمات مراقبت شخصی، باشگاه های بدنسازی، موزه ها و مراکز دیگر می باشد. 

فورد با صدور بیانیه اعلام کرد: با افزایش سریع تعداد مبتلایان در برخی مناطق، باید تصمیمات دشوار اما ضروری را برای محافظت از بیمارستان ها، مراکز مراقبت طولانی مدت، خانه های سالمندان و تک تک ساکنان انتاریو، اتخاذ کنیم. 

 

 

در ادامه بیانیه آمده است: ما نمی توانیم سراسر استان را تعطیل کنیم. بنابراین با انتقال تورنتو و ناحیه پیل به گروه قفل و مناطق دیگر به گروه های با محدودیت های بیشتر، اقدامات پیشگیرانه را انجام داده ایم. بایستی تصمیمات قاطع برای جلوگیری از شیوع این ویروس مهلک گرفته شود. 

کریستین الیوت نیز گفت: در حالی که شاخص های بهداشت عمومی در برخی مناطق استان، به ویژه در تورنتو و ناحیه پیل نگران کننده اند، روشن است که برای محدود کردن گسترش COVID-19 در جامعه باید اقدامات بیشتری انجام شود. همانطور که در سراسر جهان مشاهده کرده ایم ، تعطیلی ها یک اقدام دشوار اما ضروری برای جلوگیری از شیوع است. با توجه به اخبار مثبت اخیر در مورد واکسن، به شکست این ویروس مهلک امیدوار شده ایم، اما در حال حاضر همه باید به پیروی از توصیه های بهداشت عمومی و رعایت مقررات ادامه بدهیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست